Ile to  kosztuje?

Klienci indywidualni - treningi personalne

Wycena to kwestia indywidualna, zależy od liczby treningów, odległości, jeśli muszę dojechać do klienta.

Bazową kwotą jest cena jednego treningu. Możesz tę cenę obniżyć wybierając treningi w pakiecie (w pakiecie jest zawsze taniej - z tym, że wtedy płatność dokonywana jest z góry za określoną ilość treningów).

Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą, skontaktuj się ze mną - przygotuję i wycenię program treningów dla Ciebie.

 

Aby szanować Twój i mój czas...

Podczas treningów poświęcam Ci 100% uwagi. Nie przeglądam telefonu komórkowego, nie rozmawiam z innymi osobami, nie zajmuję się niczym innym - na treningu liczysz się tylko Ty. Mój wysiłek i wkład wliczone są oczywiście w cenę Twoich treningów - to zrozumiałe. Pełna uwaga, energia i zaangażowanie - to otrzymujesz ode mnie. Jestem z Tobą szczery i mówię prosto z mostu co robisz dobrze, a co jest do poprawy.

 

Szczerość też wyrażam odnośnie wyceny: jeśli oczekujesz, że taki trening personalny kosztuje poniżej 50 zł, to proszę uszanuj Twój i mój czas - i poszukaj, proszę, innego trenera. Dobry, dbający o zdrowie i bezpieczeństwo klienta trener nie porusza się w takich cenach. Zrób rozeznanie, poszukaj cen trenerów, sprawdź, jak kształtują się rynkowe ceny treningów personalnych i sam(a) dokonaj wyboru.

 

Jeśli szukasz odpowiedniej jakości, zaangażowania i bezpiecznych - choć intensywnych - treningów, zapraszam do współpracy.